ربات تخم مرغ رنگ کن Egg-Bot

ربات تخم مرغ رنگ کن Egg Bot

یک مبتکر خوش ذوق آمریکایی روبات مخصوصی را برای طراحی و نقاشی بر روی تخم مرغ ساخته است. این روبات به نام Egg-Bot قابلیت کشیدن هر گونه طرح و نقشه و نوشته‌ای را بر روی تخم مرغ و سایر اشیای گرد با قطر ۳ تا ۱۰ سانتی‌متر از جمله توپ گلف یا پینگ پنگ را داراست.

Egg-Bot از جنس فایبرگلاس سخت و قابل تنظیم برای کشیدن انواع طرح‌ها و خط‌هایی است که به طور عادی کشیدن آن بر روی تخم مرغ و یا سایر اشیای گرد غیر ممکن است. عملکرد این دستگاه بدین شکل است که پس از قرارگرفتن تخم‌مرغ در مخزن مخصوص آن، دو بازو در دو طرف آن قرار می‌گیرد که یکی از آن‌ها وظیفه‌ی حرکت‌دادن تخم‌مرغ و دیگری وظیفه حرکت‌دادن قلم را بر عهده دارد.

egg-bot-2

مخزن قلم این دستگاه نیز باید با رنگ‌های ماژیکی استاندارد و مخصوص پر شود تا بهترین نقش و طرح را بر روی شیء مورد نظر حک کند. در حال حاضر می‌توان با پرداخت ۱۹۵ دلار یک کیت از این روبوت را خریداری کرده و در عرض کمتر از نیم ساعت تمام قطعات آن را به یکدیگر متصل و به عنوان وسیله سرگرمی استفاده کرد.

egg-bot-3

نظرات  

 
+1 #1 BEN TNIISON 1391-05-31 21:48
این روبات حتما مانند روبورو برنامه ی پیچیده ای دارد
 

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.