کمک به ورزشکاران تنبل با روبات پروازی

کمک به ورزشکاران تنبل با روبات پروازی

داشتن نظم و ترتیب در انجام تمرینات ورزشی مان بسیار مشکل است، کسانی که برای دویدن با ثبت رکورد ویژه به بیرون می روند، با این وضعیت نظم و ترتیب تعدادشان بسیار کم است ، اما برای کمک به مردم برای اینکه زندگی سالمی داشته باشند، در نهایت ما روبات پروازی بدون سرنشین را معرفی می کنیم، وسیله ویژه ای که ورزشکاران آماتور را تشویق می کند تا برخی فعالیتهای روزانه را به طور منظم انجام دهند.

این وسیله جوگوبوت (Joggobot) نامیده می شود، که برای تشویق ما در انجام تمرینات ورزشیمان مختص گشته است.

در ساخت این وسیله از روی گونه ای طوطی الهام گرفته شده است و عملکرد آن بسیار جالب می باشد، زیرا شما مجبورید به ذهن بسپارید که همواره یک مراقب یا تعقیب دونده با یک الگو به شما اختصاص داده شده است و این کار توسط تیشرت ویژه تولید شده انجام می گیرد و بدین گونه عمل می کند که روبات شخصی را که این تیشرت را پوشیده است دنبال می کند و امکان این که خطا کند وجود ندارد یا بسیار بسیار کم است.
انتظار می رود این وسیله کنجکاو عملکرد بسیار ساده ای داشته باشد، جوگوبوت تنها برنامه دنبال کردن را انجام می دهد، و همچنین ممکن است ما را تشویق نماید تا سرعت ثابت در تمریناتمان را حفظ نماییم یا تا جایی که نیاز است آن را افزایش دهیم، دویدن تا طول مورد نیاز، بعد از فرود این روبات quadricopter که می تواند از هر ناحیه ای با برنامه خاصی توسعه یابد و امکاناتش بیشتر گردد.
همچنین شما می توانید سرعت و مسافت را تعیین نمایید، و یا حتی می توانیم تصمیم بگیریم که چگونه این روبات روی تمرینات ما سختگیری نماید. به نظر می رسد این وسیله کامل برای هر کس که می خواهد تمرینات ورزشی داشته باشد مفید واقع گردد، و اگر قبلا از سگ برای همراهی استفاده می کردیم حال می توانیم از همراهی یک روبات لذت ببریم.

نظرات  

 
#1 علیرضا کربلائی امینی 1391-05-24 12:10
مثل همیشه عالی!!!!!!!!!!! !
 

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.