اطلاعیه شماره ۲۸ مسابقات نادکاپ ۱۹ – جوایز مسابقات

اهداء بیش از 350 میلیون ريال جایزه نقدی به برگزیدگان نوزدهمین دوره مسابقات نادکاپ شریف !!!

جوایز نوزدهمین دوره مسابقات ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی شریف (نادکاپ شریف) در شورای سیاستگذاری این مسابقات تصویب و اعلام گردید.

بنابراین جدول که به شرح ذیل آمده است، بیش از 350 میلیون ريال جوایز نقدی به برگزیدگان اهداء خواهد شد. طبق قوانین وضع شده در این شورا، مسابقاتی که کمتر از 15 تیم شرکت کننده داشته باشند تنها به تیم اول، مسابقاتی که 15 تا 20 تیم شرکت کننده داشته باشند به تیمهای اول و دوم و مسابقاتی که بیش از 20 تیم شرکت کننده داشته باشند به تیمهای اول تا سوم جوایز نقدی اهداء می گردد.

همچنین، تیمهای اول تا چهارم همه مسابقات نادکاپ شریف لوح تقدیر با امضای ریاست محترم دانشگاه صنعتی شریف و معاونت محترم متوسطه آموزش و پرورش دریافت خواهند کرد.

لازم بذکر است، بدلیل تعداد بالای رشته ها و برگزیدگان نادکاپ شریف، فقط تیمهایی که جایزه نقدی دریافت خواهند کرد در مراسم اختتامیه تقدیر خواهند شد و لوح الباقی برگزیدگان بعد از مراسم در غرفه پذیرش به ایشان داده خواهد شد.

جدول جوایز مسابقات نادکاپ شریف 19:

javayez-NADCup19

 

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.