اطلاعیه شماره ۲۷ مسابقات نادکاپ ۱۹ – اطلاعیه هیات برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات نادکاپ شریف


بسمه تعالی

و باز هم بزرگترین مسابقات ملی آموزشی دانش آموزی با عنوان نوآوری و ابتکارات (نادکاپ شریف) همراه با یادگیری، جذابیت، اعتماد بنفس، کار تیمی و هیجان ...

یک سال منتظر رسیدن این روزها بودیم، تا باز هم رویداد با شکوهمان را با هم بر پا کنیم. بدلیل همزمانی مسابقات امسال با شهادت سرور بانوان عالمین حضرت زهرا سلام الله علیها از تمامی شرکت کنندگان تقاضا داریم تا احترام این روزهای غم و اندوه مسلمانان را حفظ کنند.

امسال جزییات برگزاری مسابقات علاوه بر سایت nadcup.ir جهت راحتی شرکت کنندگان از طریق کانال به آدرس @nadcupsharif   انجام می شود خواهشمندیم خودتان و دوستانتان عضو کانال شوید.

البته صرفا در این نوشته به دنبال مرور اتفاقات پیش رو هستیم تا بتوانیم کیفیت برگزاری نادکاپ را با کمک شما دوستان عزیز  نادکاپی به حد قابل قبولی برسانیم و به شما خدمت کنیم.

سناریوی نادکاپ 19 را در روزهای مسابقه از شنبه آغاز می نماییم، گرچه نادکاپ هرسال از شش ماه قبل از زمان برگزاری عملا شروع میشود.

شنبه 22 اسفند ماه 1394:

دوستان از صبح روز شنبه به تهران می رسند، برخی به ترمینال های اتوبوس رانی می آیند، برخی میدان راه آهن و شاید بعضی از دوستان نیز از فرودگاه مهرآباد تشریف بیاورند.

پذیرش از ساعت 11:30 صبح آغاز می شود و قبل از ساعت مذکور حراست بدلیل اینکه روز آموزشی دانشگاه می باشد اجازه ورود نخواهد داد پس خواهش می کنیم قبل از ساعت 11:30 به دانشگاه وارد نشوید.

نقشه محل برگزاری مسابقات مختلف در درب ورودی جنوبی (درب اصلی) دانشگاه نصب شده است. طبق نقشه کارت اصلی به همراه گواهی حضور، کالابرگ نهار (در صورت رزرو ازقبل) و یادبودهای شرکت کنندگان تهرانی در غرفه پذیرش که در کنار درب ورودی تالارهای آماده سازی سالن استاد جباری است و سرپرست هر مدرسه میبایست برای دریافت آن به غرفه پذیرش مراجعه کند.

همچنین در قسمت کناری آن نیز مکان پذیرش نمایندگان ثبت نام شهرهای دیگر است که می بایست نماینده شخصاٌ حضور پیدا کرده کارتها، هدایا، گواهی های حضور و کالابرگ های نهار را دریافت نماید.

به امید خدا از ساعت 12 سلف دانشگاه به مدت 2 ساعت آماده پذیرایی از دوستان و شرکت کنندگان است. دوستانی که ناهار رزرو دارند با در دست داشتن کالابرگ های خود به ساختمان سلف رفته و پذیرایی می شوند. در این جا بایستی عرض کنم آن دسته از دوستانی که ناهار رزرو نکرده اند در صورت تمایل به غذا می توانند از غرفه پذیرش بعد از اتمام پذیرش، کالابرگ پذیرایی تهیه نمایند، البته میزان فروش کالابرگهای نهار محدود می باشد و مسئولین پذیرش هیچ ضمانتی بابت نهار کسانیکه از قبل کالابرگ را رزرو نکرده اند، ندارند.

ضمنا در بخش جنبی مسابقات در غرفه انارستان سیم کارتهای دانش آموزی که در اطلاعیه شماره 16 توضیحات لازم داده شده به شرکت کنندگان عرضه خواهد شد. غرفه تبیان به معرفی خدمات این سایت فرهنگی مناسب و در غرفه نترای یک مسابقه جذاب علمی و فرهنگی با جوایز جذاب برای دانش آموزان طراحی شده است.

از ساعت 14 استارت بزرگترین مسابقات دانش آموزی زده می شود و تیم ها طبق برنامه ای که از روز چهارشنبه 19ام اسفندماه بر روی سایت قرار گرفته و در کانال تلگرام نادکاپ به آدرس @nadcupsharif زده شده است در محل مسابقات خود حاضر می شوند. سورپرایز امسال مسابقات کمیکار، اندروید و همچنین مسابقه ی زیست فناوری با حمایت ستاد زیست فناوری ریاست جمهوری خواهد بود.

همانطور که گفته شد نقشه مسیر در درب ورودی دانشگاه و همچنین روی سایت و کانال تلگرام نیز قرار داده شده که قسمت های مختلف مسابقات را نشان می دهد. دراینجا فقط به اختصار عرض کنم که مسابقات گلایدر در طبقه ی سوم سالن قهرمانی تربیت بدنی خارج از محوطه اصلی دانشگاه، مسابقات کمیکار در هال تالارهای جنبی سالن استاد جباری، مسابقات اندروید و نجوم در تالارهای 1و 2 در روز دوم و نانوشیمی ، زیست و رباتیک در سالن تربیت بدنی در روز اول و دوم برگزار می شود.

در جنب سالن تربیت بدنی استاد جباری نیز طبق روال هر ساله تالارهایی برای اولیاء عزیز و محترم و آماده سازی تیم ها وجود دارد. دو تالار برای آماده سازی دختر خانم های محترم و دو تالار هم مختص آقا پسر های عزیز که از ساعت 13 مهیا می باشد (دوستان حتماٌ به علائم راهنما و هشدار دهنده دقت کنید...)

یک نکته بسیار مهم این است که در زمینهای رباتیک فقط و فقط دانش آموزان شرکت کننده مجوز حضور دارند، پس لطفا هیچ فردی جز دانش آموزان اعم از نمایندگان، سرپرستان، مربیان و اولیاء، خواهش نکنند که به هر دلیلی در زمان مسابقات در محوطه زمینها حضور داشته باشید.(این یک تذکر جدیه...)

مسابقات تا ساعت 20:00 ادامه می یابد و دوستانی که تمایل دارند زودتر به هتل بروند می توانند از ساعت 19:30 از طریق اتوبوس هایی که هماهنگ شده به سمت هتل حرکت کنند. فقط دوستان نماینده مد نظر داشته باشند که حتماٌ خودشان و یا از همکارانشان، همراه دانش آموزان و همراهان باشند چرا که پذیرش هتل بدون حضور نمایندگان و فرم های پذیرش امکان پذیر نیست(توصیه میشود قبل از حضور دانش آموزان در هتل، از طرف نمایندگان یک نفر در هتل برای هماهنگی اتاقها حضور داشته باشد)

روال پذیرش هتل به این شکل است که نمایندگان محترم مدارک همه افراد به همراه فرم پذیرش هتل که در اختیارشان قرار گرفته بود به قسمت پذیرش برده و بعد از کنترل فرم ها و مدارک کلید اتاق ها را تحویل می گیرند. لازم بذکر است نمایندگان از قبل اتاقهای شرکت کنندگان شهرهای خود را می بایست بصورت 3 نفره تقسیم کنند.

امسال شام هتلی ها از ساعت 19 الی 20:30 در محل برگزاری مسابقات در طبقه چهارم سلف دانشگاه شریف و صبحانه روز یکشنبه در داخل خود هتل سرو میشود، برای صبحانه هتل تا ساعت 7:30 صبح آماده ی پذیرایی از دوستان میباشد.

یکشنبه 23 اسفند ماه 1394:

یکشنبه سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها است و پیشاپیش از طرف خدمت گذاران شما در نادکاپ به همه شرکت کنندگان تسلیت عرض می کنیم.

صبح یکشنبه حرکت اتوبوس ها از هتل ساعت 7:30 می باشد و نهایتا آخرین اتوبوس ساعت 8 صبح حرکت می کند، دقت داشته باشید آن دسته از دوستان که یکشنبه شب در هتل نیستند همه وسایل خود را بهمراه بیاورند و در اتاق وسیله ای جا نماند. نکته دیگر نیز این است که اگر دوستی به ساعت حرکت نرسد، مسئولیت با خود ایشان بوده و مسابقه نیز راس ساعت مقرر آغاز می گردد و به هیچ وجه زمان مسابقات تغییر نخواهد نکرد.

مسابقات راس ساعت 9 صبح شروع میشود و برنامه مسابقات شنبه شب از طریق سایت و کانال تلگرام نادکاپ اطلاع رسانی خواهد شد، قاعدتا بدلیل فشردگی مسابقات تیمی که در ساعت مقرر در زمین مسابقه حضور نداشته باشد، قطعا حذف خواهد شد.

در روز دوم مسابقات هوافضا، کمیکار، اندروید و نجوم برگزار خواهد شد اما پذیرش این تیمها در روز اول و در ساعت مقرر پذیرش همه تیمهاست، پس خواهشا برای پذیرش تیمهای مربوطه در همان روز اول مراجعه کنید.

زمان ناهار و نماز روز یکشنبه 12 تا 13 می باشد ولی بعضی از زمینها بدلیل فشردگی مسابقات تعطیل نخواهند شد. لطفا مدیریت زمانبندی شخصی خودتان را با کمک سرپرستان تیمها انجام دهید.

بعد از ناهار غالبا مسابقات فینالیست ها است، دوستانی که در مسابقات برنده می شوند حتما کارت مقام خود را از سرلیگ دریافت نمایند تا بتوانند در مراسم اختتامیه حضور پیدا کنند.

طبق اطلاعیه مربوط به جوایز و برندگان به تیمهای اول تا چهارم لوح تقدیر با امضای ریاست محترم دانشگاه و معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش داده خواهد شد، البته لوحهای تیمهایی که در جدول برندگان، جوایز نقدی دریافت نمیکنند در مراسم اختتامیه داده نمیشود و بعد از اتمام اختتامیه در غرفه پذیرش داده خواهد شد.

مراسم اختتامیه از ساعت 16 آغاز می گردد که ما بدلیل کمبود فضا در دو قسمت مراسم را برگزار می نماییم. سالن اصلی گنجایش 350 نفر را دارد و فقط برندگان به همراه نمایندگان ثبت نام  حضور خواهند داشت و همراهان عزیز در بیرون از سالن اختتامیه که حدود 100 نفر ظرفیت دارد مستقر می شوند که تمامی برنامه ها به صورت  زنده پخش خواهد شد.

سخنرانان اختتامیه امسال جناب آقای زرافشان معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش و جناب آقای نیری دبیر ستاد فناوریهای نرم و هویت ساز می باشند.

تذکر چندباره اینکه بدلیل همزمانی با شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها در مراسم اختتامیه نیز احترام این روز عزای مسلمانان حفظ شود.

و در آخر باز هم باید یک سال منتظر بمانیم، چه انتظار شیرینی ...

                                                                                                                                      خدا حافظ و نگهدارتان

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.