اطلاعیه شماره ۲۶ مسابقات نادکاپ ۱۹ – اطلاعیه سیم کارت دانش آموزی

بنا بر توافق نهایی صورت گرفته با مجموعه ی انارستان در محل برگزاری مسابقات فقط ووچر کارت جهت معرفی به خدمات پس از فروش همراه اول در شهر مربوطه ارائه میگردد که در آن شماره ملی شرکت کننده ی محترم درج می شود.

نمایندگان محترمی که "فرم شماره 2" جهت دریافت سیم کارت هدیه را در زمان تعیین شده ارسال کرده اند دیگر نیازی به ارائه ی برگه ی "کپی مدارک" و "فرم شماره 1" در محل مسابقات ندارند و سرپرست یا نماینده می تواند با ارائه کارت شناسایی ووچر کارت شرکت کنندگان خود را دریافت نمایند.

همچنین نمایندگانی که بنا بر دلایلی نتواسته اند در زمان مشخص شده "فرم شماره 2" را ارسال نمایند می توانند با ارائه ی کارت مشخصات حضور در مسابقات به همراه کارت ملی خود در غرفه ی انارستان ووچر کارت خود را دریافت نمایند.

در نهایت شرکت کنندگان محترم می توانند با ارائه ووچر کارت به نزدیک ترین محل خدمات پس از فروش همراه اول در شهر خود، سیم کارت خود را دریافت نمایند.

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.