اطلاعیه شماره ۹ مسابقات نادکاپ ۱۹ – حمایت پژوهشکده رویان و ستاد توسعه زیست فناوری از بخش زیست فناوری مسابقات ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی شریف (نادکاپ شریف)

بنابر توافق با ستاد توسعه زیست فناوری و بخش دانش آموزی پژوهشکده رویان، از برندگان مسابقات زیست فناوری نادکاپ شریف حمایت می شود. این حمایت در قالب بخشی از جوایز نفرات اول مسابقات زیست فناوری نادکاپ شریف و حضور پروژه های منتخب در جشنواره های دانش آموزی مورد حمایت سازمانهای مذکور می باشد.

به گفته مدیر بخش دانش آموزی پژوهشکده رویان دکتر نظاری، "پژوهشکده رویان کما فی السابق داوری مسابقات بافت شناسی نادکاپ شریف را بر عهده داشته و این مسابقات را جزو رویدادهای معتبر دانش آموزی در این حوزه می شمارد، از اینرو حمایت از این مسابقات را، راهکاری در جهت ترویج علوم مرتبط می داند." همچنین ستاد توسعه زیست فناوری، با حمایت از نفرات اول برندگان مسابقات زیست فناوری ماموریت خود را در جهت ترویج در این حوزه مهم انجام می دهد.

قابل ذکر است قوانین مرتبط با زیست فناوری و بافت شناسی بر اساس استانداردهای نهادهای فوق الذکرب در بخش قوانین مسابقات نادکاپ قابل دسترسی می باشد.

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.