اطلاعیه شماره ۱۴ مسابقات نادکاپ شریف ۱۸

راهنمای شرکت در مسابقات نادکاپ

 از همه شرکت کنندگان عزیز در هجدهمین دوره مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش آموزی (نادکاپ) خواهشمندیم تا راهنمای شرکت در مسابقات راخیلی دقیق مطالعه بفرمایند.

بسمه تعالی


و باز هم  نادکاپ شریف ...
یک  سال منتظر رسیدن این روزها بودیم، تا باز هم جشن با شکوهمان را بر پا کنیم. هرچند یکبار بعضی از ما بلیطهایمان را جابجا کردیم اما به لذت نادکاپ می ارزد، صرفاٌ در این نوشته به دنبال مرور اتفاقات پیش رو هستیم تا بتوانیم کیفیت برگزاری نادکاپ را با کمک شما دوست عزیز  نادکویی به حد قابل قبولی برسانیم و به شما خدمت کنیم.
سناریوی نادکاپ 18 را در روزهای مسابقه از چهارشنبه آغاز می نماییم، گرچه نادکاپ هرسال از شش ماه قبل از زمان برگزاری عملا شروع میشود.

چهارشنبه:
تعدادی از دوستان از صبح روز چهارشنبه به تهران می رسند، برخی به ترمینال های اتوبوس رانی می آیند، برخی میدان راه آهن و شاید بعضی از دوستان نیز از فرودگاه مهرآباد تشریف بیاورند.
طبق هماهنگی هایی که با هتل استقلال صورت گرفته است ما از ساعت 14 بعدازظهر پذیرای دوستان در هتل هستیم.اولین اتفاق مهم ما پذیرش در هتل است،برای این کار ما از قبل لیست نفرات هر شهر را از طریق مسئول آن شهر شهر دریافت کرده ایم و برگه پذیرش هتل را نیز خدمتشان داده ایم و همچنین شماره اتاق ها، بدین ترتیب می بایست مسئول گروه به همراه مدارک شناسایی معتبر به تعداد نفرات به قسمت پذیرش که از دوستان نادکاپی هستند رفته و مدارک را تحویل داده و کلید اتاق را تحویل بگیرند. ان شاء اله دوستان به استراحت می پردازند تا صبح که به امید خدا ساعت 6:15 صبح اتوبوس ها دم در هتل منتظر هستند تا بسمت دانشگاه شریف حرکت کنند. قابل توجه نادکوویی ها که مسوولیت هتلینگ بر عهده سرکار خانم شربتدار است.

پنجشنبه:
پذیرش از ساعت 7 صبح آغاز می شود نقشه جاگذاری زمینهای مسابقات مختلف در درب ورودی نصب شده است. طبق نقشه کارت اصلی به همراه گواهی حضور ،ژتون نهار (در صورت رزرو از قبل) و یادبودهای شرکت کنندگان تهرانی در غرفه پذیرش که در کنار درب ورودی تالارهای آماده سازی سالن  استاد جباری است و سرپرست هر مدرسه میبایست برای دریافت آن به غرفه پذیرش مراجعه کند.
در قسمت کناری آن نیز مکان پذیرش نمایندگان شهرهای دیگر است که می بایست مسئول نمایندگی شخصاٌ حضور پیدا کرده کارت ها، هدایا، گواهی های حضور و ژتون های نهار را دریافت نماید.
از ساعت 8:30 مسابقات استارت خورده و تیم ها طبق برنامه ای که از روز دوشنبه 18 اسفندماه بر روی سایت قرار گرفته است در محل مسابقات خود حاضر می شوند. سورپرایزمان مسابقات بافت شناسی با حمایت پزوهشکده رویان میباشد که پنج نفر برنده مسابقاتدر دوره های یکروزه رویان در تابستان94 حضور خواهند داشت.
همانطور که گفت شد نقشه ای در درب ورودی دانشگاه و همچنین درب ورودی سالن استاد جباری و روی سایت نیز قرار داده شده که قسمت های مختلف مسابقات را نشان می دهد. دراینجا فقط به اختصار عرض کنم که مسابقات نانوشیمی، اپلیکیشن نویسی اندروید، بافت شناسی و نجوم در سالن نمایشگاهی، مسابقات گلایدر در سالن تربیت بدنی خارج از دانشگاه و مسابقات رباتیک و جراحی در سالن تربیت بدنی درون دانشگاه برگزار می شود که در جنب سالن تربیت بدنی 5 تالار  وجود دارد برای اولیاء عزیز و محترم و آماده سازی تیم ها است. دو تالار برای آماده سازی دختر خانم های محترم است و 2 سالن  مختص آقا پسر های عزیز(دوستان حتماٌ به علائم راهنما و هشداردهنده دقت کنید.)
یک نکته بسیار مهم این است که در زمینهای رباتیک فقط و فقط تیم های شرکت کننده مجوز حضور دارند، پس لطفا خواهش نکنید که برای هر دلیلی در زمان مسابقات در محوطه زمینها حضور داشته باشید.
به امید خدا از ساعت 12 سلف دانشگاه آماده پذیرایی از دوستان و شرکت کنندگان است که دوستانی که ناهار رزرو دارند با در دست داشتن ژتون های خود به ساختمان سلف رفته و پذیرایی می شوند. در این جا بایستی عرض کنم آن دسته از دوستانی که ناهار رزرو نکرده اند در صورت تمایل به غذا   می توانند از غرفه پذیرش بعد از اتمام پذیرش، پذیرایی تهیه نمایند.
در ادامه مسجد دانشگاه نیز آماده برگزاری نماز ظهر و عصر می باشد. از ساعت 13:00 دوباره مسابقات آغاز می شود و تا ساعت 18:30 ادامه می یابد. دوستانی که تمایل دارند زودتر به هتل بروند می توانند از ساعت 17 از طریق اتوبوس هایی که هماهنگ شده به سمت هتل حرکت کنند. فقط دوستان نماینده مد نظر داشته باشند که حتماٌ خودشان و یا از همکارانشان، همراه دانش آموزان و همراهان باشند چرا که پذیرش هتل بدون نمایندگان و فرم های پذیرش امکان پذیر نیست(توصیه میشود قبل از حضور دانش آموزان در هتل، از طرف نمایندگان یک نفر در هتل برای هماهنگی اتاقها حضور داشته باشد).
روال پذیرش هتل به این شکل است که نمایندگان محترم مدارک همه افراد بهمراه فرم پذیرش هتل که در اختیارشان قرار گرفته بود به قسمت پذیرش برده و بعد از کنترل فرم ها و مدارک کلید اتاق ها را تحویل می گیرند.
امسال شام و صبحانه هتلی ها در داخل خود هتل سرو میشود و برای شام تا ساعت21 و برای صبحانه تا ساعت 7:30 صبح سالن پذیرای دوستان میباشد.

جمعه:
صبح جمعه حرکت اتوبوس ها از هتل ساعت 7:30 می باشد و نهایتاٌ آخرین اتوبوس ساعت 8صبح حرکت می کند، دقت داشته باشید آن دسته از دوستان که جمعه شب در هتل نیستند همه وسایل خود را بهمراه بیاورند و در اتاق وسیله ای جا نماند. نکته دیگر نیز این است که اگر دوستیبه ساعت حرکت نرسد، مسئولیت با خود فرد بوده و مسابقه نیز راس ساعت مقرر آغاز می گردد و به هیچ وجه زمان مسابقات تغییر نخواهد نکرد.
همه اتفاقات تا بعد از ناهار مثل روز قبل است، بعد از ناهار غالباٌ مسابقات فینالیست ها است، دوستانی که در مسابقات برنده   می شوند حتماٌ کارت مقام خودرا از سرلیگ دریافت نمایند تا بتوانند در مراسم اختتامیه حضور پیدا کنند.
مراسم اختتامیه از ساعت 15 آغاز می گردد که ما بدلیل کمبود فضا در دو قسمت مراسم را برگزار می نماییم. سالن اصلی گنجایش 350 نفر را دارد و فقط برندگان به همراه نمایندگان نادکو حضور خواهند داشت و همراهان عزیز در محل مجزایی که حدود 150 نفر ظرفیت دارد مستقر می شوند که تمامی برنامه ها به صورت  زنده پخش خواهد شد. نکته مهم این است که حامی اصلی امسال مسابقات شرکت مادیران میباشد و برندگان میبایست در هنگام ورود لباسهای مخصوص حامی مسابقات را از همکاران ما در دربهای ورودی دریافت نمایند تا هنگام دریافت جوایزشان با لباس بر روی سن حضور داشته باشند.

و در آخر باز هم باید یک سال منتظر بمانیم، چه انتظار شیرینی ...

                                                                                                          خدا حافظ شما

 

Instagram

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.