اطلاعیه مهم شماره ۱۵ مسابقات نادکاپ شریف

اطلاعیه مهم شماره ۱۵ مسابقات نادکاپ شریف

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دانش آموزان، معلمان، سرپرستان و نمایندگان فعال در نادکاپ 16 خدا رو صد هزار مرتبه شکر که بعد از یکسال تلاش و کوشش شما دانش آموزان به نادکاپ 16 رسیدیم؛ چقدر دلمان برای همه شما تنگ شده بود، با همه خستگی ها و دل مشغولی ها لحظه شماری می کنیم برای دیدن همه نادکویی ها. خدا کند که همه شما با شادی و سلامتی بیایید و با یک تجربه شیرین به شهرهایتان برگردید و دو روز شاد و مفرح را در نادکاپ 16 در دانشگاه شریف بگذرانید.

طبق معمول هر سال ما روال انجام کارهای اصلی شما در نادکاپ را یادآور می شویم تا شما راحت تر در این دو روز، بدون دغدغه، به فعالیت اصلیتان بپردازید.

با توکل به خدا و توسل به محمد وآل محمد (علیهم السلام) اکثریت دوستان چهارشنبه سفر خود را آغاز خواهند کرد.

دوستان ما با مدیریت خانم شربتدار از صبح پنج شنبه ساعت 7 تا 9 صبح در بخش پذیرش، پذیرای شما در دانشگاه هستند و طبق روال سال های گذشته کارتها، هدایا، گواهی های حضور در نادکاپ 16 و ... را به شما تحویل خواهند داد. لازم به ذکر است جهت دریافت موارد فوق برای دوستان شهرستانی فقط شخص نمایندگی در غرفه نمایندگی ها و برای دوستان تهرانی سرپرست مربوطه با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر یا معرفی نامه مدرسه در غرفه تهرانی ها حضور یابند.

خواهش ما این است که دانش آموزان و اولیای ایشان جهت کمک به تیم پذیرش نادکاپ 16 به هیچ عنوان در اطراف غرفه پذیرش ازدحام نکنند و جهت آماده سازی به تالارهای کناری زمین مسابقه تشریف ببرند.

تالارهای کناری سالن مسابقات آماده شده اند تا در 3 تالار دانش آموزان پسر و در 2 تالار دانش آموزان دختر و همراهان ایشان را پذیرا باشند.

مسابقات از ساعت 9 صبح روز پنج شنبه طبق برنامه ای که امروز توسط تیم فنی و داوری بر روی سایت قرار گرفته است آغاز خواهد شد. خواهش ما این است که اگر احتمالا نام تیم شما در سایت قرار نگرفته است، سریعا با بخش پذیرش و ثبت نام با شماره 66008620 - 66007603 تماس بگیرید.

در هنگام حضور در مسابقه دانش آموزان می بایست با کارتی که از بخش پذیرش دریافت کرده اند و بدون اولیای خود وارد زمین مسابقه شوند، خواهش اکید داریم که اولیا و سرپرستان و مربیان محترم از بیرون زمین، تیمهای خود را تشویق کنند تا خللی در مباحث داوری و قضاوت پیش نیاید.

از ساعت 30/11 سلف دانشگاه آماده پذیرایی از افرادی است که هنگام ثبت نام گزینه پذیرایی را ثبت کرده اند و همکاران ما با ژتونهایی که در هنگام پذیرش به شما داده شده است، ناهار این دوستان را تقدیم خواهند کرد. نوش جانتان.

بعد از صرف ناهار و اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه در کنار شهدای گمنام از ساعت 13 مسابقات شروعی دوباره خواهد داشت و تا ساعت 19 ادامه می یابد.

امسال شام دوستانی که برای استراحت به هتل استقلال تهران می روند در سلف دانشگاه سرو خواهد شد و دوستان ما بعد از صرف شام نهایتا تا ساعت 30/19 سوار اتوبوس ها راهی هتل خواهند شد. لازم بذکر است سلف دانشگاه از ساعت 30/18 پذیرای میهمانان ما خواهد بود، برای این کار لطفا همکاری نمایید.

و اما بخش پذیرش هتل که سال گذشته به دلیل عدم همکاری بعضی از دوستان ما در شهرستانهای مختلف دچار مشکلات فراوانی بودیم:

لطفا برای اینکه این کار در زمان کوتاهی انجام شود، نمایندگان محترم شرکت نادکو از صبح پنجشنبه به تیم هتلینگ به سرپرستی خانم قدس مدارک لازم شامل تعیین گروه های 3 نفره، جمع آوری شناسنامه ها و پرکردن فرمهایی که از قبل برای شما ایمیل شده است تحویل دهند. پس دوستان بدون مدرک شناسایی یعنی شناسنامه و کارت ملی تشریف نیاورند. امیدواریم که شب پرخاطره ای را در هتل استقلال که یکی از بهترین هتلهای ایران است تجربه کنید. ذکر این موضوع لازم است که دوستان می بایست قبل از ساعت 12 ظهر روز جمعه اتاق ها را به تیم هتلینگ تحویل دهند، و افرادی که قبل از ساعت 12 نمی توانند به هتل برگردند صبح در هنگام بازگشت به دانشگاه اتاقهایشان را تحویل و مدارکشان را دریافت نمایند.

بعد از تحویل اتاق ها از ساعت 7 صبح اتوبوس ها به سمت سالن مسابقات حرکت می کنند طوریکه آخرین اتوبوس در ساعت 8 صبح هتل را ترک کرده و هیچگونه مسئولیتی بابت دوستانی که در هتل بمانند برای رسیدن به مسابقات وجود ندارد. زیرا مسابقات در روز جمعه نیز در ساعت 9 صبح شروع خواهد شد و تیمهای جا مانده قطعاً مسابقاتشان تکرار نخواهد شد.

ضمناً برنامه مسابقات بر روی LCD هایی که بالای زمینهای مسابقات نصب شده است از روز اول اطلاع رسانی خواهد شد پس هیچگونه اطلاع رسانی صوتی انجام نخواهد شد.

تیمهایی که به مسابقات نهایی می رسند در روز جمعه کم کم به رقابتهای فشرده و نفس گیر نزدیک می شوند و مسابقات پایانی طبق برنامه های اعلامی توسط تیم فنی و داوری، تا ساعت 15 به انتها خواهد رسید.

برنامه ناهار و نماز روز جمعه نیز مانند روز پنج شنبه خواهد بود و در ساعت 12 تا 13 دانش آموزان استراحت خواهند کرد، مگر مسابقاتی که از برنامه ارائه شده عقب باشند.

اما برندگان فرآیندی دارند که جهت شرکت در سالن اصلی اختتامیه و دریافت جوایزشان می بایست با دقت این بخش را مطالعه کنند. تیمهایی که حایز دریافت جایزه طبق اطلاعیه اعلام شده در سایت نادکاپ و نادکو شده اند می بایست از داوران کارتی دریافت کنند و به مسوول IT شرکت نادکو یعنی اقای اسکناسی که در زمین فوتبالیست می باشند، مراجعه کنند. آقای اسکناسی کارتهای مدال و کارت حضور در اختتامیه را به ایشان تحویل می دهند.

برندگان در جریان باشند که بدلیل کمبود فضای سالن اصلی اختتامیه فقط افرادی که کارت مدال داشته باشند در مراسم شرکت خواهند داشت و الباقی افراد حتی اگر والدین شما هم باشند در سالن دوم اختتامیه شاهد اهداء جوایز به شما خواهند بود.

مراسم اختتامیه راس ساعت 16 شروع و تاساعت 19 نهایتا پایان خواهد یافت.

راستی امسال میهمانان ویژه ای در اختتامیه حضور خواهند داشت:

جناب آقای دکتر روستا آزاد ریاست محترم دانشگاه صنعتی شریف، جناب اقای دکتر محمدیان معاون محترم وزیر آموزش و پرورش، جناب آقای مهندس جدایی معاون محترم وزیر آموزش و پرورش، جناب آقای دکتر صابر رئیس محترم بسیج دانش آموزی، جناب آقای سردار طلایی عضو شورای شهر تهران و یک هیات از آموزش و پرورش کشور عراق که میهمانان ویژه این مراسم خواهند بود.

نادکویی های عزیز، نادکاپ تجربه یک کارگروهی شیرین در قالب بزرگترین فستیوال دانش آموزی کشور است، پس سعی کنیم این رویداد بزرگ را در ذهن همه عزیزانی که در این مسابقه شرکت می کنند، جاودان نماییم و حس برادری، گذشت و ایثار را با خلاقیت، نوآوری و ابتکارمان مخلوط نماییم.

                                                                                                       با تشکر

                                                                                                صدرا خانباباخانی

                                                                                            مسوول کمیته پشتیبانی

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.