اطلاعیه مهم شماره 10 مسابقه نادکاپ شریف

اطلاعیه مهم شماره 10 مسابقه نادکاپ شریف

اطلاعیه کمیته اجرایی مسابقات درباره سناریو و شرح اتفاقات روز های برگزاری مسابقات نادکاپ شریف:

بسمه تعالی


و باز هم  نادکاپ ...
یک  سال منتظر رسیدن این روزها بودیم، تا باز هم جشن با شکوهمان را بر پا کنیم. خیلی قصد اذیت ندارم، صرفاٌ در این نوشته به دنبال مرور اتفاقات پیش رو هستیم تا بتوانیم کیفیت کار را با کمک شما دوست عزیز  نادکویی به حد قابل قبولی برسانیم.
سناریوی نادکاپ 14 را در روزهای مسابقه از چهارشنبه آغاز می نماییم.

چهارشنبه:
تعدادی از دوستان از صبح روز چهارشنبه به تهران می رسند، برخی به ترمینال های اتوبوس رانی می آیند، برخی میدان راه آهن و شاید بعضی از دوستان نیز از فرودگاه مهرآباد تشریف بیاورند.
طبق هماهنگی هایی که با هتل استقلال صورت گرفته است ما از ساعت 14 بعدازظهر پذیرایی دوستان در هتل هستیم.اولین اتفاق مهم ما پذیرش در هتل است،برای این کار ما از قبل لیست نفرات هر شهر را از طریق مسئول آن شهر شهر دریافت کرده ایم و برگه پذیرش هتل را نیز خدمتشان داده ایم و همچنین شماره اتاق ها، بدین ترتیب می بایست مسئول گروه به همراه مدارک شناسایی معتبر به تعداد نفرات به قسمت پذیرش که از دوستان نادکاپی هستند رفته و مدارک را تحویل داده و کلید اتاق را تحویل بگیرند. ان شاء اله دوستان به استراحت می پردازند تا صبح که به امید خدا ساعت 6:15 صبح اتوبوس ها دم در هتل منتظر هستند تا بسمت دانشگاه شریف حرکت کنند.

پنجشنبه:
پذیرش از ساعت 6:30 صبح آغاز می شود به این شکل که دوستان تهرانی وقتی از درب اصلی دانشگاه وارد می شوند روبروی درب اصلی و زیر صفحه نمایش یک غرفه مخصوص است که بچه ها کارتهای خودرا تحویل میدهند و کارت اصلی به همراه گواهی حضور ،ژتون نهار (در صورت رزرو از قبل) و یادبودهای خود را تحویل می گیرند.
در قسمت درب ورودی و خروجی سمت راست نیز مکان پذیرش نمایندگان شهرهای دیگر است که می بایست مسئول نمایندگی شخصاٌ حضور پیدا کرده کارت ها، هدایا، گواهی های حضور و ژتون های نهار را دریافت نماید.
در مرحله بعد با افتتاحیه ای جذاب در خدمت دوستان هستیم که از ساعت 8:00 تا 8:30  در سالن آمفی تئاتر مسجد دانشگاه در کنار قبور مطهر شهدای گمنام برگزار می شود تا تجدید بیعتی با این عزیزان و شهدای جهاد علمی داشته باشیم که موجب تبرک کارمان گردد و خدا همه ما  را رهروی این عزیزان قرار دهد. طبیعتاٌ حضور تمامی دوستان در این برنامه لازم است و می-بایستی این تذکر را به همه دوستان بدهیم که در این مدت هیچ کدام از قسمت های مسابقات اعم از زمین های آماده سازی و ... باز نیست و از ساعت 8:30 پذیرای شما می باشیم. در این بخش بعد از هدیه کردن گلهایمان به این شهدا و امضاء پای تعهدمان در آینده با شهدای جهاد علمی کشور تجدید پیمان می کنیم.
بعد از افتتاحیه با توکل بر خدا مسابقات به ترتیبی که از روزهای قبل روی سایت نادکاپ ملاحظه کرده اید و در چندین قسمت دانشگاه نیز اطلاع رسانی شده ، آغاز می گردد. نقشه ای در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت و روی سایت نیز قرار داده شده که قسمت های مختلف مسابقات را نشان می دهد. دراینجا فقط به اختصار عرض کنم که مسابقات عصر خلاق، نانو شیمی، زیست و نجوم در سالن نمایشگاهی، مسابقات گلایدر در سالن تربیت بدنی خارج از دانشگاه و مسابقات رباتیک و هاورکرافت (هواناو) در سالن تربیت بدنی درون دانشگاه برگزار می شود که در جنب سالن تربیت بدنی 6 تالار  وجود دارد برای اولیاء عزیز و محترم و آماده سازی تیم ها به این ترتیب که تالار شماره 3 مختص اولیا است که در آنجا تمام مسابقات سالن رباتیک یه صورت زنده پخش خواهد شد. دو تالار برای آماده سازی دختر خانم های محترم است و 3 سالن  مختص آقا پسر های عزیز(دوستان حتماٌ به علائم راهنما و هشداردهنده دقت کنید.)
یک نکته بسیار مهم این است که در سالن رباتی فقط و فقط تیم های شرکت کننده و مربیان حضور دارندو دوستان سرپرست در این سالن حضور نخواهند داشت(البته تمامی نماینداگان نادکو به صورت مجزا کارت دریافت کرده و در سالن حضور دارند.) و دانش آموزانی که مسابقات آنها در زمان های دیگری است می توانند به قسمت تماشاچیان سالن رفته و مسابقات را ملاحظه نمایند.
به امید خدا از ساعت 11:30 سلف دانشگاه آماده پذیرایی از دوستان و شرکت کنندگان است که یک طبقه مخصوص خانم ها است و یک طبقه نیز برای پذیرایی آقایان، که دوستانی که ناهار رزرو دارند با در دست داشتن ژتون های خود به ساختمان سلف رفته و پذیرایی می شوند. در این جا بایستی عرض کنم آن دسته از دوستانی که ناهار رزرو نکرده اند در صورت تمایل به غذا   می توانند از غرفه هایی که برای همین کار است پذیرایی تهیه نمایند.
در ادامه مسجد دانشگاه نیز آماده برگزاری نماز ظهر و عصر می باشد. از ساعت 13:00 دوباره مسابقات آغاز می شود و تا حدود ساعت 18:30 ادامه می یابد. دوستانی که تمایل دارند زودتر به هتل بروند می توانند از ساعت 16:30 از طریق اتوبوس هایی که هماهنگ شده به سمت هتل حرکت کنند. فقط دوستان نماینده مد نظر داشته باشند که حتماٌ خودشان و یا از همکارانشان، همراه دانش آموزان و همراهان باشند چرا که پذیرش هتل بدون نمایندگان و فرم های پذیرش امکان پذیر نیست.
روال پذیرش هتل به این شکل است که نمایندگان محترم مدارک همه افراد بهمراه فرم پذیرش هتل که در اختیارشان قرار گرفته بود به قسمت پذیرش برده و بعد از کنترل فرم ها و مدارک کلید اتاق ها را تحویل می گیرند.
شام دوستان در اتوبوس ها تحویل میگردد و صبحانه نیز در یخچال اتاق ها قرار دارد. ان شاء اله شب خوشی را داشته باشید.

جمعه:
صبح جمعه حرکت اتوبوس ها از هتل ساعت 7:00 می باشد و نهایتاٌ آخرین اتوبوس ساعت 7:30 دقیقه حرکت می کند، دقت داشته باشید آن دسته از دوستان که جمعه شب در هتل نیستند همه وسایل خود را بهمراه بیاورند و در اتاق وسیله ای جا نماند. نکته دیگر نیز این است که اگر عزیزی به ساعت حرکت نرسد، مسئولیت با خود فرد بوده و مسابقه نیز راس ساعت مقرر آغاز می گردد و به هیچ وجه زمان مسابقات تغییر نخواهد نکرد.
همه اتفاقات تا بعد از ناهار مثل روز قبل است، بعد از ناهار غالباٌ مسابقات فینالیست ها است، دوستانی که در مسابقات برنده   می شوند حتماٌ کارت برندگی خودرا دریافت نمایند تا بتوانند در مراسم اختتامیه حضور پیدا کنند.
مراسم اختتامیه از ساعت 16:00 آغاز می گردد که ما بدلیل کمبود فضا در دو قسمت مراسم را برگزار می نماییم. سالن اصلی گنجایش 350 نفر را دارد و فقط برندگان به همراه نمایندگان نادکو حضور خواهند داشت و همراهان عزیز در محل مجزایی که حدود 450 نفر ظرفیت دارد مستقر می شوند که تمامی برنامه ها به صورت  زنده پخش خواهد شد.

و در آخر باز هم باید یک سال منتظر بمانیم، چه انتظار شیرینی ...

                                                                                                          خدا حافظ شما

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.