مسابقات ولنگونگ دوبی برگزار شد

مسابقات ولنگونگ دوبی برگزار شد

سومین دوره مسابقات روباتیک دانشگاه ولنگونگ استرالیا در دوبی، شنبه 9 اردیبهشت، برگزار شد. در این دوره از مسابقات 120 تیم-رشته از 80 مدرسه از کشور های ایران، امارات، قطر و عربستان سعودی شرکت داشتند که با احتساب اولیا و مربیان حدود 400 نفر در روز مسابقات در محل دانشگاه ولنگونگ حضور به هم رسانیدند.

تیم های ایرانی غالبا از روباتهای نادکو استفاده نموده بودند و تیم های خارجی نیز از روباتهای لگو ... خوب نتیجه هم که قابل انتطار بود؛ ایرانی ها 11 عنوان از 14 عنوان را به خود اختصاص دادند!

تیم های ایرانی همه در مسابقات نادکاپ تهران سهمیه حضور در مسابقات دوبی را کسب نموده بودند. و برای رسیدن به مسابقات دوبی زحمت زیادی کشیده بودند.
این دوره از مسابقات نیز مانند دوره های پیش کاملا توسط خود دانشگاه مدیریت و اجرا شد و تمامی قوانین و داوری ها بر عهده دانشجویان و استادان دانشگاه ولنگونگ و دیگر دانشگاها معتبر امارات قرار داشت که جا دارد از زحمات تمامی دست اندرکاران تشکر کنیم. (البته موقع سخنرانی پایانی در اختتامیه ما هر کاری کردیم ترجمه عبارت "دست اندر کاران" را به انگلیسی یادمان نیامد! فقط نگاهشان کردیم گفتیم ثنک یوو!)

تیم های ایرانی که از نیمه شمالی کشور به امارات سفر میکردند مهمان شرکت نادکو و کلوپ ایرانیان دوبی بودند و یک بازدید رایگان از موزه علم children city  را نیز از شرکت هدیه گرفتند. تیم های ایرانی نیمه جنوبی کشور هم از طریق نمایندگی شیراز نادکو سازماندهی شده بودند و علی القرار مسموع خیلی بهشان خوش گذشته است ( فرض کنید با شیرازی ها برید سفر خوش هم نگذرد! استغفر الله!)

در ادامه تصاویری از این مسابقات را میبینید:

لینک صفحه گزارش در سایت دانشگاه:

http://www.uowdubai.ac.ae/news/index.php?action=view&id=639

مسابقات فوتبال روباتها – مقطع دبستان:

dubai-3rd-2

 

مسابقات رالی:

dubai-3rd-4

مسابقات ترافیک – روبوکار – مقطع دبیرستان:

dubai-3rd-4

مسابقات شی جمع کن ( part picking ):

dubai-3rd-1

شما اجازه ارسال نظر ندارید

عضویت در خبرنامه

تماس بگیرید

واحد فروش و نمایندگی ها

 

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email sales@nad-co.com

تماس بگیرید

دفتر مرکزی تهران

address-icon تهران - خیابان آزادی - ضلع غربی دانشگاه شریف - خیابان صادقی  - بن بست دوم - پلاک ۷ - واحد 2

telephone 66023465  - 66007519 (21)

email info@nad-co.com

درباره نادکو

logoشرکت نوآوران ابزار دانش آموز – نادکو (سهامی خاص) در سال 1382، برای تولید وسایل کمک آموزشی علوم نوین و روبوتیک توسط برخی از فارغ التحصیلان و مربیان مدارس سمپاد (تیز هوشان) در تهران تاسیس شد.